Skip links

RECENZIJA: Solymar Soma Beach

Pisano – 24/07/2021
Autor – Milica Radosavljević

"

Caos, htela bih samo da podelim i vise nego pozitivne utiske iz hotela Solymar Soma Beach.

Pre svega sve je veoma cisto i uredno, hrana je odlicna, raznovrsna i ukusna. Sto se zaposlenih tice svi su preljubazni i apsolutno uvek izlaze u susret i resavaju svaki problem, ako ne na licu mesta, onda u najkracem mogucem roku. Vidim da se povela polemika jer je neko snimio atmosferu uz neku nasu pesmu. Zelim samo da kazem da je to tako samo par minuta u toku dana, a takodje puste i neku pesmu koju zatraze gosti iz drugih zemalja, nisu samo Srbi ti koji insistiraju da cuju nesto svoje u Egiptu. Ne znam sta ljudi ocekuju, ali osoblje hotela gleda da uvek izadje u susret gostima i mislim da se par domacih pesama u toku dana mogu istrpeti, dakle niko ne forsira turbo folk, niti ce vam to remetiti odmor🙂

Svakako da su ukusi razliciti, ali su razlicite i godine gostiju koji borave u hotelu.

Pozdrav🥰

Instagram @milicaaar98

"

Fotografije
Podelite recenziju

Još recenzija..