E sad da svedem utiske, hotel steigenberger aqua magic 26.3-6.4. agencija Kontiki.
Sto se tice hotela, mislim da je pun pogodak.
Osoblje-Svaki clan osoblja je uvek bio nasmejan, ljubazan i uvek se trudio da nam izadje u susret, mada smo se i mi trudili da budemo neprimetni, tj gledali smo uvek da posle jela pospremimo za sobom, caše kod bazena uvek vracali na mesto,sobu smo uvek ostavljali pospremljenu, namesten krevet, peskire smo samo dva puta menjali ( iako su nam rekli da mozemo kad hocemo, al ni kod kuce ne menjamo peskire svaki dan pa nema razloga ni ovde) i stvarno smo prezadovoljni osobljem.
Izbor hrane- stvarno vise nego dovoljan, uvek smo nasli nesto sto volimo da jedemo i uvek je bilo dosta izbora.
Hotel kao gradjevina-isto za svaku pohvalu. O svakom detalju se vodilo racuna, cak sam primetio neke sitnice tipa gde plocice idu nizbrdo stavljali su rapave trake da se neko ne oklizne.Mnostvo bazena, koji se greju, a kroz pricu sa gostima nekih drugih hotela smo saznali da to nije bio slucaj u tim hotelima, tobogani za svaki uzrast, barovi na svakom koraku, udobne lezaljke, siroki suncobrani, sve u svemu za svaku pohvalu.
Animacija- toliko raznolike animacije stvarno nismo ocekivali a svakoj smo se prikljucili. Igrali smo i zumbu, i aqua jim i rastezanje i kuglanje i ucili trbusni ples, nista nismo preskocili i naravno sve pohvale na racun animatora. ( opet kroz pricu saznali da dosta hotela nema taj deo zabave)
Plaza i more- dolazak na plazu lepo organizovan, mada nismo koristili golf autic jer ipak je poseban dozivljaj prosetati kroz onakvo lepo dvoriste. Plaza je pešcana, uredna, dovoljan broj lezaljki koje su udobne, ogradjene i veliki suncobran koji pravi debelu hladovinu. Jedina mala zamerka je sam ulaz u more jer ima kamencica ali to ne kvari sveopšti utisak koji je ocaravajuci kad se sve sagleda.
Vodic Svetlana- isto sve pohvale,laka komunikacija, u dve reci se sve dogovorili, dobili bitne informacije i to je to.
Dodatak- posto mi je bio rodjendan sacekalo me je prijatno iznenadjenje u sobi, svaka im cast.
